KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç Sakarlıklar

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015184
Rep Puanı : 97

İlginç Sakarlıklar Empty
MesajKonu: İlginç Sakarlıklar   İlginç Sakarlıklar Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 7:32 am

İlginç Sakarlıklar

Gülerken makası yuttu

Çinli Lin Kong, yemek yerken dişinin arasına kaçan yemek parçasını çıkarmak için tırnak makası kullandı. Ancak arkadaşının espirisine gülmeye başladığı sırada makas Lin’in boğazına kaçtı.

Öksürerek çıkartmaya çalışan Lin, makasın daha da boğazına saplanmasına yol açtı. Hastanede çekilen röntgende makasın Lin’in yemek borusuna girdiği görüldü.

Cerrahi müdahale ile ciddi bir yara kalmadan kurtulan Lin’i tedavi eden doktorlar, makası nasıl yutabildiğini anlayamadıklarını söyledi.

Kendini zıpkınladı

Brezilya’da bir dalgıç avlanırken kazara kendisini kafasından vurdu. Mucizevi bir şekilde kurtulan adamın kafasına saplanan zıpkını üç günde çıkarabilen doktorlar, kazazedenin 10 gün içinde taburcu edilebileceğini söyledi.

Zıpkını çıkaran doktor Emerson de Oliveira Abreu, hastasının sualtı avcılığı yapmaya tövbe ettiğini söyledi. Dalgıç, av sırasında fırlattığı zıpkının bir kayadan sekerek sol gözünün üstünden kafasına saplandığını, zıpkına dokunduğunda ve konduğu ambulansın hastane yolunda düştüğü çukurlarda dayanılmaz acı çektiğini söyledi.

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

İlginç Sakarlıklar Sdfghj15
https://kutluforum.yetkinforum.com

İlginç Sakarlıklar
1 sayfadaki 1 sayfası