KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Empty
MesajKonu: Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler   Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Icon_minitimePtsi Ekim 23, 2017 10:26 pm

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde -Ağızlarından Dökülen Sözcükler

https://ofpof.com/merak/tarihe-damga-vurmus-14-unlu-ismin-son-nefeslerinde-agizlarindan-dokulen-sozcukler?utm_source=TS&utm_medium=link&utm_content=click&utm_campaign=Tarihe+Damga+Vurmu%C5%9F+14+%C3%9Cnl%C3%BC+%C4%B0smin+Son+Nefeslerinde+A%C4%9F%C4%B1zlar%C4%B1ndan+D%C3%B6k%C3%BClen+S%C3%B6zc%C3%BCkler&rid=o4jYF83xb7ZMnaujBhH5
28 Haziran 2017
3.8b
Etkileşim
Paylaş
Paylaş
Paylaş
Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Serkan-kurt
bykurtt
Ofpofer
bykurtt
Ofpofer
Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Serkan-kurt

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Tarihe-damga-vurmus-14-unlu-ismin-son-nefeslerinde-agizlarindan-dokulen-sozcukler_780x477

Toplum tarafından benimsenmiş ve tarihte iz bırakmış isimlerin ölmeden önce söyledikleri son sözleri duyunca çok şaşıracaksınız.

1. Bob Marley

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Bob-marley_780x543-11uz0xotib
para hayatı satın alamaz.”

2. Roma imparatoru Caligula

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Roma-imparatoru-caligula_780x780-5s60vli4xx
 “Yaşıyorum.”

3. Leonardo da Vinci

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Leonardo-da-vinci_780x585-gwuy0sl3f4
“Çalışmalarım olması gereken kaliteye erişemediği için Tanrıyı ve insanlığı gücendirdim.”

4. Che Guevara

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Che-guevara_780x476-8fsqwhyf3r
Celladına; “Vur korkak herif, sonuçta sadece bir adam öldüreceksin.”

5. Frida Kahlo

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Frida-kahlo_780x499-ielyxu6czf
 “Umarım çıkış eğlencelidir ve umarım bir daha asla dönmem.”

6. Steve Jobs

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Steve-jobs_780x390-zy54g09cfb
Eşine ve çocuklarına bakarak; “Oh wow Oh wow Oh wow.”

7. Jimi Hendrix

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Jimi-hendrix_780x585-58g1xih6b9
hayat hikayesi göz kırpmasından daha kısadır. aşk hikayesi ise merhaba ve bir sonraki görüşmemize kadar güle güle.”

8. Kanuni Sultan Süleyman

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Kanuni-sultan-suleyman_780x928-m8lwwkptrs
“Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki padişah olan Süleyman bu dünyadan eli boş gitmiştir.” 

9. Mehmet Akan

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Mehmet-akan_780x1101-1n639fpiiq
 “Döndük, dolaştık, yine anamızın ördüğü döşeğe düştük.” 

10. Mevlana Celaleddin-i Rumi

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Mevlana-celaleddin-i-rumi_780x767-3fykc3c9lb
“Rabbimiz, beni kendi hazretine davet ediyor. Artık gitme zamanıdır. Ya azrail! Çabuk ol! Beni Rabbime çabuk kavuştur.”

11. Mozart

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Mozart_780x366-1eou9jxziu
“Ölümün tadı dudaklarımda. Bu dünyaya ait olmayan bir şey hissediyorum.”

12. Necip Fazıl Kısakürek

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Necip-fazil-kisakurek_780x409-3ba1wm30vo
 “Demek böyle ölünürmüş.”

13. Oscar Wilde

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Oscar-wilde_780x1012-kw40qctobc
“Ya duvar kağıdı gidiyor ya da ben.”

14. Salvador Dali

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler Salvador-dali_780x453-5wbew82zgw
 “Saatim nerede?”

Tarihe Damga Vurmuş 14 Ünlü İsmin Son Nefeslerinde Ağızlarından Dökülen Sözcükler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ TÜREYEN TÜRKÇE SÖZCÜKLER:))
» 30 Biyografik Film Son Üç Yıla Damgasını Vurmuş Kesinlikle Vakit Ayrılması Gereken
» tarihe damgasını vuran fotoğraflar
» Ünlülerden 100 ünlü söz‏
» Ünlü Fikir İnsanlarından İlişkiler Üzerine Söylenmiş 21 Ders Niteliğinde Söz