KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz fatih altaylı

YazarMesaj
Limoni
Co-Admin
Limoni

Rep Gücü : 14922
Rep Puanı : 44

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Empty
MesajKonu: oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz fatih altaylı    oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 25, 2023 8:57 am

Türkiye bankası canlı yayında söyledikleri için Fatih Altaylı e dava açtı
25.10.2023 08:27 | Son Güncelleme: 25.10.2023 08:27

Fatih Altaylı'ya göre pek çok Türk vatandaşı halihazırda evinden milyonlarca avro kazanıyor.

TAKİP ET [img(133.39999999999998px,32.400000000000006px)]https://img7.mynet.com.tr/rosetta/services/static/google-news.svg[/img]
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Main
Skandal, canlı yayın esnasında Fatih Altaylı in programda yanlışlıkla sırrını ifşa etmesiyle patlak verdi. Birçok izleyici Fatih Altaylı'in "yanlışlıkla" söylediği sözlere dikkat kesildi ve yayın kuruluşlarına mesajlar göndermeye başladı. Ancak program, Türkiye Bankası'ndan gelen ve programın derhal durdurulmasını talep eden bir telefonla kesintiye uğradı.
Neyse ki, TekeTek yönetmenini bu yayının kaydının bir kopyasını bize vermeye ikna edebildik. Bu makaleyi okumak için zamanınız olduysa, yayında olduğu gibi yakında silinebileceğini aklınızda bulundurun. Bu nedenle, bu makaleyi okuyacak kadar şanslıysanız, bize Fatih Altaylı in kendisi tarafından sağlanan bağlantıya göz atmayı tercih etmelisiniz.

TÜM BANKALARIN KORKTUĞU Fatih Altaylı ILE SILINMIŞ RÖPORTAJ

Fatih Altaylı: "Size şunu söyleyeyim: Zengin olmak için hiç çalışmanıza gerek yok. Dolayısıyla, bu kavramın farkına vardığınızda, kendinizi parayla daha kolay ilişkilendirmeye başlayacaksınız".
Muharrem İnce: "Zaten zengin ve ünlü olduğunuzda bunu söylemek kolaydır. Ancak, ailelerini beslemek için her gün işte acı çekmek zorunda kalan diğer herkes ne olacak? Ne var biliyor musunuz? Zaten hiçbir zaman yeterli para olmaz".
Fatih Altaylı: "Yeterince çalışmadığımı mı düşünüyorsunuz? Ya da bir zamanlar çoğu Türk kadar fakir olmadığımı mı? Çok doğru, eğer sadece tek bir maaşla yaşamak zorunda olsaydım, asla milyoner olamazdım. Ne zaman biri bana sadece şanslı olduğumu söylese, yüzlerine gülüyorum, çünkü bugün internet size kelimenin tam anlamıyla koltuktan kalkmadan zengin olma imkanı sunuyor".
Muharrem İnce: "Para kazanmanın bir yolu olduğunu ve herkes için işe yaradığını mı söylemek istiyorsunuz? Kulağa inanılmaz geliyor…"

Fatih Altaylıin bu cümlenin ardından öfkelendiği gözden kaçmadı. Muharrem İnce'yle tartışmaya başladı ve kendisini zengin yapan açığını yanlışlıkla ortaya çıkardı.

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  ActFatih Altaylı Muharrem İnce ile tartıştı
Fatih Altaylı: "Eğer bana inanmıyorsanız yanıldığınızı kanıtlayacağım. Bana sadece 250€ verin ve bu Ethereum Evex Ai platformuyla sadece 12-15 hafta içinde bir milyon kazanacağım!"
Muharrem İnce: "Kripto para ticareti yapmak için yapay zeka kullanan bir program olduğunu duydum. Artık bizi izleyen herkes bunun ne olduğunu biliyor".
Fatih Altaylı: "Ah, bunu söylemek istemedim. Şimdi onu görüntülerden keselim".
Muharrem İnce: "Fatih, bu program yayında! İzleyicilerimiz bu Ethereum Evex Ai platformda zenginleştiğinizi zaten duydu. Çoktan sırrı açtınız. Bize, sıradan bir Türk olarak, sizin gibi nasıl para kazanabileceğimizi anlatın. Ya da daha doğrusu, milyonerler sıradan insanları umursamıyor mu?"
Fatih Altaylı: "Bunu vahşiymişim gibi söylemeyin. Elbette size nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Öncelikle bana telefonunuzu verin ve 250€ yatırım yapmama izin verin".

Muharrem İnce telefonunu Fatih Altaylı e teslim etti ve ardından Fatih bu bağlantıyı kullanarak projeye kaydoldu. 5 dakika sonra Fatih telefonu geri verdi.

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  HosFatih Altaylı, Muharrem İnce'yi Ethereum Evex Ai platformuna kaydettirdi
Fatih Altaylı: "Az önce telefonunuzdan sizi Ethereum Evex Ai için kaydettim. Bu platform, hızlı bir şekilde zengin olmak isteyenler için %100 mükemmel bir çözümdür. Yerinize kripto para ticareti yapan kendi kendine öğrenen bir yapay zekaya dayanmaktadır. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Zira bitcoin veya diğer dijital para birimlerinin nasıl çalıştığını anlamanıza gerek yoktur. Bu program, varlık satın almak ve satmak ve işlemleri kendi başına sonuçlandırmak için mükemmel zamanı tespit eder. Avantajı, hiçbir şey yapmanıza gerek olmamasıdır. Sadece minimum depozito yatırarak para ticareti yapabilirsiniz ve program kendi kendine çalışacaktır. Sadece tavsiye etmiyorum. Her Türk'ün bu platformu kullanması konusunda ısrarcıyım. Böylece çalışmaya ihtiyacınız olduğunu sonsuza dek unutacaksınız".
Muharrem İnce: "Kulağa gerçekten hoş geliyor. Peki, bu işten gerçekten ne kadar kazanabilirsiniz?"
Fatih Altaylı: "Yaklaşık 20 dakika önce telefonunuzu aldığımı, bu platforma kaydetdiğimi ve daha önce bahsettiğim minimum depozitoyu yani, 250€ yatırdığımı hatırlayın. Şimdi uygulamayı açın ve bu kadar kısa sürede ne kadar kazanabileceğinizi kendiniz görün".

Muharrem İnce, Ethereum Evex Ai platformunda kişisel hesabını açar ve şaşırır. Program sadece 20 dakika içinde 3 işlem yapmış: 1 tanesi önemsizdir, ancak kalan 2 tanesi başarılı olmuş ve iyi bir kâr getirmiştir. Bakiye 250 € 'dan 297 'e yükselmiştir.

Fatih Altaylı: "Şimdi bana dürüstçe söyleyin, bu 20 dakika içinde ne kadar kazandınız?"
Muharrem İnce: "47€ net kar. Bu inanılmaz!"
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Transact Muharrem İnce'ün hesabındaki işlemlerin ekran görüntüsü
Fatih Altaylı: "Bir ay içinde bakiyede ne kadar para olacağını hayal edin. Şu anda en az 250€ yatırım yaparsanız 4 haftada 6 ya da 7 bin euronuz olacak. Tek yapmanız gereken Ethereum Evex Ai platformuna kaydolmak, bakiyenizi doldurmak ve sadece bir düğmeye basmak".
Muharrem İnce: "Bu nasıl çalışır?"
Fatih Altaylı: "Kripto para birimleri sürekli olarak oranlarını değiştiriyor. İşlem yaparak iyi para kazanabilmenizin nedeni budur. Düştüğünde alın ve yükseldiğinde satın. Fakat doğru bir tahmin yapabilmek için, profesyonellerin "sinyal" olarak adlandırdığı 37 finansal göstergeyi dikkate almanız gerekir. Dolayısıyla Ethereum Evex Ai, tüm bu 37 değişkeni gerçek zamanlı olarak analiz eden, kendi kendine öğrenen bir algoritmaya sahip bir platformdur . Bu nedenle, profesyonel yatırımcılardan oluşan bir kadrodan daha hızlı ve daha doğru çalışır. Bu platformun sahip olduğu ana özellik, otomatik olarak çalışabilmesidir. Kullanıcının hiçbir şey yapmasına gerek yok! Program günün her saati çalışarak hiç çaba sarf etmeden çok yüksek kâr sağlayacaktır".
Muharrem İnce: "Madem bu kadar basit, neden bu boşluktan daha önce bahsetmediniz?"
Fatih Altaylı: "Türkiye'daki sıradan insanların bu yolla para kazanmaya başlaması benim için sorun değil. Ancak, bir düşünün. Herkes günde binlerce sterlin almaya başlarsa, o zaman kim çalışacak? Bir taksi şoförü, doktor, polis ya da okul öğretmeni sadece teknolojiyi kullanarak ve günde beş dakikasını ayırarak çok daha fazla para kazanabilecekken neden işe gitsin?"
Muharrem İnce: "Mümkün olan en kısa sürede yaklaşık bir milyon euro kazanmak için ne kadar para yatırmam gerekir?"
Fatih Altaylı: "Minimum depozito ile başlamaya çalışın. 250€ programın sizin için çalışmasını sağlamak için yeterli olacaktır. Karınızı çekmezseniz, ilk milyon en fazla 4 aylık bir süre içinde kazanılabilir. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Yine de, işlemlerin geri kalan %80'i kârlıdır".
Muharrem İnce: "Üzgünüz, Türkiye Bankası'ndan acil bir çağrı aldık. Bu yayının hemen şimdi durdurulmasını talep ettiler..."
Fatih Altaylı: "Biliyor musunuz, hiç şaşırmadım. Onları anlıyorum. Onların yerinde ben olsaydım, ben de korkardım. Ne kadar para kaybedebileceklerini hayal edin. Sıradan Türklerin zengin olmanın kolay bir yolunu öğrendikleri düşüncesine karşıdırlar. Hızlı bir şekilde para kazanmak için ihtiyacınız olan her şeyi zaten söyledim. Sadece bir İnternet bağlantısına ve bir başvuru linkine ihtiyacınız var. Bunun bir yoksulluk hapı olduğunu düşünmeyin. Algoritma bazen, yaklaşık %20 oranında hata yapar. Bununla birlikte, işlemlerin geri kalan %80'i kârlıdır".
"Bu kaçamak yolun ne kadar süreyle ücretsiz olarak kullanılabileceğini bilmiyorum. Umarım kapanmadan önce kullanırsınız. Bu arada, birkaç gün içinde platforma kayıt olmanın ücretli olacağını duydum, bu yüzden hemen şimdi bir hesap açmanızı tavsiye ederim".

Bunun ardından yayın tekrar kesildi. TekeTek programıyla ilgili soruşturma devam etti. Program editörü Ethereum Evex Ai i şahsen kontrol etmeye karar verdi ve daha sonra ayrıntılı bir rapor yazdı.

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Chel-walshEymen Şahin - Televizyon program editörü

1. GÜN:

İtiraf etmeliyim ki başlangıçta bunun bu kadar kolay olacağına inanmıyordum. Yine de, bunu bizzat kendim kontrol etmek istedim. Soruşturma sırasında asgari depozito için bile param yoktu, bu yüzden kredi kartımı kullanmak zorunda kaldım. Başarılı bir şekilde 250€ yatırım yaptım ve ne olacağını görmek için bekledim. Yenilemeden sonra hiçbir şey olmadığında yaşadığım şoku hayal edin. Kandırıldığımı düşündüm. Her neyse, birkaç dakika sonra algoritma çalışmaya başladı. Önce çok sevindim, sonra istatistikleri gördüm - ilk işlemim 22€ kârsız çıktı! Bu platformla çalışmanın ilk birkaç dakikasında bazı kayıplar oldu. Ancak bir sonraki ve ondan sonraki iki anlaşma daha fazla para kazanmama yardımcı oldu. Birkaç dakika içinde bakiyem 250 €'dan 272 €'ya yükseldi!

2. GÜN:

Sabahım, bakiyemi kontrol etmemle başladı, hesabımda şimdiden 467€ vardı! Şunu bir hayal edin. Bir gün içinde bakiyem iki katına çıktı. Kârımı zaten çekmek istiyordum, ancak bir hafta daha beklemeye karar verdim.
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Day2

7. GÜN:

Tüm hafta boyunca Ethereum Evex Ai platformundaki bakiyemi kontrol etmedim. Bu biraz zordu, çünkü paramın artık orada olmamasından korkuyordum. Daha sonra hesabıma geri döndüğümde şunu gördüm: tüm anlaşmaların neredeyse %85'i iyi bir kâr sağladı. Diğer %15'i ise başarısız olmuştur. Bununla birlikte, karşılığını kolayca aldı. Artık bakiyemde 4230€ vardı! Ben de eşime hediye almak için 4,000€ çektim. Para gerçekten hızlı bir şekilde, bir saat içinde transfer edildi ve geri kalan miktar bana gelir getirmeye devam etti. İşte banka hesap özeti:
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Proof
Ethereum Evex Ai gerçekten işe yarıyor! Hesaplamalarıma göre, eğer kârımı çekmemiş olsaydım, 4000€ 11 hafta içinde bir milyona dönüşecekti.

Ethereum Evex Ai PLATFORMUNDA PARA KAZANMAYA NASIL BAŞLAYACAĞINIZA DAIR KISA TALIMATLAR

[*]1. Fatih Altaylı'nın sağladığı bağlantıyı kullanın (aşağıdaki kırmızı düğmeye tıklayın). Ethereum Evex Ai platformunun resmi web sitesine yönlendirileceksiniz
[*]2. Web sitesine ulaştığınızda formu bulun ve şu alanları doldurun: ad, soyadı, e-posta ve telefon numarası. Yönetici verilen telefon numarasını arayacaktır; bu nedenle formu doldururken hata yapmayın
[*]3. Yöneticinin aramasını bekleyin. Ethereum Evex Ai platformu ile çalışmakla ilgili tüm konularda size danışılacaktır
[*]4. Hesap kaydı 25.10.2023 tarihine kadar ücretsizdir

Buradan kaydolun ve kazanmaya başlayın!

https://wsjkjosjs3cjabis2u7073li.weddingcomply.com/tr-mnt-fatih-eth-stat/?cep=lxwLyoG0CyT-OTb5o0m9JhW-rHfgkVl--RSkVyeKJTDqtOZxhnAp-dzh6DKuGYfCRTPMvD1NuBcNoayHHOSfH8dieW5cABwpdraGjl3FDiPdis9DFQZ6CJsI7CIsD6Vdt0Pkw2FvleFMhKZkVmW9UMnH0kanxjOZlrEnztNL3qIgHm-EEsGcXwxsP5D3lhcRUjlF_DjhTtG5Z-7bCvXBHA6Bk2JH_eAzKlnKj8psT-KfBt4Ltx_rBG5d1TNtwgwK_huZmCiej2PmugwvP3S_uYtt5b2KoygIh3EWXvTpDceNm2WZnmiKT_AWbo7fFX2GkxONKkwr8HZ_YI1KvcePnIDdHxTuNDz9TNdU_m1l_bs1Fr-pE05EaVIUuRVoHZcZDBPx9gdMvJEYsU8WdUroAHbS3sfDILrKY6tzGlMQfLPCyvempXq72mcHui9n99mcchFdPGw0PXPgC6y7ec1HqLT_oS140W3PX02HdiY9UWRetcB8PwQQx9r402BwqNPiHJRdEmM3VsKMh2FnDm12ww&lptoken=1662982026c2514344d6&key1=sep114eu-tr&campaign_id=6527668621216&adset_name=45%2B-man-adv+%E2%80%94+%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F+2&ad_name=1f&fbclid=PAAaY6wIqbzV_Ype8t5eqy7v4f_Yu1ghdpSl6gAIYC5mNEvitNzDzwbKyue7A_aem_AUsuYYvzrSRCtLLyqMUX9vl-iuvhkcgLnOyOaQ03xSxvnt-loJIx-2dhD923bzYx8ul3NPImyXgDBmCPLnh0Ai1u
Limoni
Co-Admin
Limoni

Rep Gücü : 14922
Rep Puanı : 44

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Empty
MesajKonu: Ali Babacan: "Size çok önemli bir tavsiyem var: Zengin olmak için ille de fiziksel olarak çok çalışmanız ya da 12 saatinizi ofiste geçirmeniz gerekme   oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  Icon_minitimePerş. Ekim 26, 2023 1:45 am

https://filmbuildfutureglide.click/?utm_content=16H953-TR_AliBabacan_Newspaper_1-2+25&utm_medium=Others&utm_campaign=TurkishPetroleum-TR-PreBabacan2-LP6-3565-NoLn%3Ab22&utm_source=16H953-TR_AliBabacan_Newspaper_1-2+25+%E2%80%93+%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F&fb=838790184387313&fbclid=PAAaZSxD8tlYRLqN_S5ewsAriJ9faXxosMDu44raEsskLqM3xKpWieJ3l4yFA_aem_AYmYpWrxTFCj1fcV6_jYg4TlsFwW-419-fq_VVtEZ3kXWatfph-1UiMuit1uc2G-txBHn9ys3uo8y5xubasfpZiC

Ali Babacan mahkemede hesap vermek zorunda kalacak: Türkiye Merkez Bankası, Türkiye'de herkesin sermayesini nasıl kazanabileceğinin sırrını ifşa ettiği gerekçesiyle Babacan hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Ali Babajan'la özel röportaj.
“Benim en büyük korkum yoksulluk. Bunu anlamıyorum", dedi Ali Babacan "Buket Aydın'la Yüz Yüze!" sırasında. "Zengin olmak için yapmanız gereken tek şey, hayatın size sunduğu tüm fırsatları değerlendirmektir. Ve ben Türkiye'deki herkesin milyonlarına kavuşabileceği mükemmel bir seçenek buldum. Kendi üzerimde test ettiğim için doğru olduğunu söyleyebilirim. Ama bunu bir sır olarak saklamayı tercih ediyorum”.

Ali Babacan: "Size çok önemli bir tavsiyem var: Zengin olmak için ille de fiziksel olarak çok çalışmanız ya da 12 saatinizi ofiste geçirmeniz gerekmediğini ne kadar çabuk anlarsanız, hayal ettiğiniz yaşam standardına o kadar çabuk ulaşırsınız."
Buket Aydın: "Benim ve herkesin zenginliğe ulaşmanın sırrına ihtiyacı var. Paylaşabilir misiniz?"
Ali Babacan: "Bana bir faydası olmaz, o yüzden sırrımı açıklamaktan kaçınmayı tercih ederim. Sermayemi üç yılda nasıl kazandığımı da sormayın. Ücret karşılığında bile olsa sırlarımı paylaşmaya hazır değilim. Türkiye'de herkes zengin olmak için kendi yolunu bulabilmeli, çünkü ben buldum. Ve eğer herkes benim kullandığım yolu kullanmaya başlarsa, ülke krize girebilir."
Buket Aydın: "Neden kriz? İnsanların zengin olması Türkiye için neden kötü?" Ali Babacan: "Düşünün ki bir anda birkaç ay içinde ülkenin insanları milyoner oluyor. Hesabınızda en az bir milyonunuz varsa neden çalışmaya devam ediyorsunuz? O zaman fabrikalarda, mağazalarda, kafelerde, okullarda kim çalışacak? Ülke durur!"
Buket Aydın: "Her şey o kadar güllük gülistanlık ki gerçek olması mümkün değil. Bana çok dürüst ve samimi geldiniz. Sanırım fikrimi kötü yönde değiştirmeye başlıyorum."
Ali Babacan: "Valla hayır, ben kesinlikle yalancı değilim! Çok fazla birikimi olmayanların bile bir günde birkaç bin lira kazanabileceğini artık kanıtlayabilirim. Ve bu 20 dakikadan fazla zaman almıyor. Bir istisna olarak, size bu kazanç yönteminden kişisel olarak ne kadar kazandığımı bile göstereceğim. Her şeyin hisse senetleriyle ilgili olduğunu ve birçok insanın bu yolla zengin olmaya başladığını ima edeceğim."
Buket Aydın'ın haberine göre Ali Babacan cep telefonundaki bir uygulamayı açar. Gördüklerinin etkisinden kurtulamıyor.

Ali Babacan: "Şok oldunuz değil mi? Size hile yapmadığımı söyledim ve bunu kanıtlayabildim! Başlangıçta sadece 4800 lira vardı ve bunu yüzlerce katına çıkarabildim ve şimdi uyurken bile büyük bir kâr elde ediyorum".
Bir operatör Buket Aydın'a yaklaşır ve ona bazı bilgiler verir.
Buket Aydın: "Az önce operatör beni uyardı, biz senin telefonuna bakarken kamera izleyiciler için bir link gösterdi."
Ali Babacan buna ne diyeceğini bilemiyor. Kafası karışık.
Ali Babacan: "Bunların hiçbirinin yayınlanmadığından emin olmamız lazım. O linkin kesinlikle kesilmesi lazım. Ben sadece seninle paylaşıyordum, herkes için böyle bir şey yapacak değildim!"
Buket Aydın: "Bu bir canlı yayın, hiçbir şey kesilemez. Belki de kader bu: Türkiye'nin sıradan insanlarıyla zengin olmanın bir yolunu paylaşmak?"
Ali Babacan: "Artık saklayamadığım için birkaç sırrı açıklayacağım. Özel bir şey yapmanıza gerek yok. Linki takip etmeniz, kayıt olmanız ve 4800 lira yatırmanız yeterli. Bu miktar programın çalışmaya başlaması için oldukça yeterli. Gerisini deneyimli tüccarlar sizin için halledecek. Ve bakiyenizi kontrol edebilecek ve isterseniz para çekebileceksiniz."
Buket Aydın: "Bu programın özünün ne olduğunu, nasıl çalıştığını bilmek istiyorum? Nasıl kullanacağımı nasıl öğreneceğimi söyleyebilir misiniz?"
Ali Babacan: "Nasıl kullanacağınızı öğrenmenize bile gerek yok. Yeni başlayan biri bile kullanabilir. Bana telefon numaranızı verin, sizi Türkiye Petrolleri'ne kaydedeyim. Görüşmemiz bittiğinde para kazanmaya başlayabilirsin."
Buket Aydın cep telefonunu Ali Babacan'e veriyor. Birlikte programa kayıt ediyorlar. Birkaç dakika içinde her şey hazır ve Buket Aydın banka kartından mevduat hesabına para yatırmış oluyor.
Buket Aydın: "Evet sevgili izleyiciler, gerçekten çok basit. Şimdi bundan sonra ne yapacağımızı konuşalım".
Ali Babacan: "Hiçbir şey! Yatırımcılar zaten sizin depozitonuzla çalışıyor. İlgi çekmesi açısından, 20 dakika içinde ne kadar kâr elde edeceğinizi görelim".
Buket Aydın: "İlginç. Peki zengin olmak isteyen ama yatıracak parası olmayanlar ne yapsın?"
Ali Babacan: "Kredi kartı bile kullanabilirsin ya da arkadaşlarından borç alabilirsin. Ben kendim pandemi döneminde başladım ve fazladan param yoktu. Ama risk aldım, çünkü para ortalıkta durduğu sürece bir işe yaramıyor. Para kazanma fırsatını kaybetmemelisiniz."
Buket Aydın para yatırdıktan 20 dakika sonra hesabını kontrol ediyor.
Ali Babacan: "Şu an ne kadar paran var paylaşır mısın?"
Buket Aydın: "Hayır, mümkün değil! Benim 5350 lira bakiyem var. Sadece 20 dakikada 550 lira kazandığım ortaya çıktı. Harika!"
Birkaç dakika sonra Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası stüdyoyu arayarak programın yayınının durdurulmasını talep etti. Şaşırmadım, çünkü Türkiye Petrolleri bankacılık sistemine dişli bir rakip. Avantajlarını değerlendirirseniz, vatandaşların para kazanmak için ne kullanacağını kolayca anlayabilirsiniz. Ve bankalarda - sadece karta para çekmek için.
Editörlerimizden biri bu konuyla ilgilendi ve platformda kişisel olarak para kazanmayı denemeye karar verdi. İşte paylaştıkları.

lk gün:

“Her zaman eleştirel düşünürüm, bu yüzden olumsuz yaklaştım. Ama kontrol etmek istedim. O sırada yeterli param olmadığı için para yatırmak için kredi kartı kullandım. 4800 lira yatırdım ve beklemeye başladım. Hiçbir şey değişmedi, bu yüzden buna kandığım için kızgındım. Ancak birkaç dakika sonra bilinmeyen bir numaradan bir çağrı aldım. Benim kişisel uzmanım olduğu ortaya çıktı. İlk düşüncem "işte bu, işlem görmek üzereyim" oldu, bu yüzden duygularımı eksik etmedim. Ancak talebinden sonra siteyi tekrar kontrol ettiğimde 4800 yerine 5500 lira olduğunu gördüm. Fena bir artı değil!”

İkinci gün:

“Önceden, yatmadan hemen sonra haberleri okurdum. Sonra da hesabımı kontrol ettim. Ve 15658 lira vardı - sadece kredi fonlarımı geri ödemekle kalmadım, aynı zamanda üç kat daha fazla kazandım. İlk başta parayı çekmek istedim ama fikrimi değiştirdim”.
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  66

Yedinci gün:

“Tüm bu günler boyunca bilerek hesabımdan uzak durdum. Bunun kolay olduğunu söyleyemem. Her gece yatmadan önce fonlarımı tükettiğim gerçeğini düşündüm. Bir hafta sonra Türkiye Petrolleri platformunu ziyaret ettim ve şok oldum: İşlemlerin 85% kârlıydı ve sadece 15% negatifti. Ama hesapta gördüklerim beni hayatımdaki her şeyden daha çok şaşırttı. Yatırdığım para 81371 lira. Bunu güzel bir şey için kullanmam gerektiğine karar verdim ve eşime bir hediye almak için 67328 lira çektim. Paranın geri kalanı benim için çalışmaya devam etti”.
oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz  fatih altaylı  7

Editörümüz denemeden sonra sorumlu bir şekilde belirtti:

"Türkiye Petrolleri kadar etkili bir para kazanma yöntemiyle daha önce hiç karşılaşmamıştım. Ve eğer hiçbir şey çekmemiş olsaydım, şimdiye kadar milyoner olacağıma eminim".
Türkiye Petrolleri'nde para kazanmak için aşağıdaki kılavuzu kullanın:
  • Sırrı Ali Babacan tarafından açıklanan bağlantıyı takip edin;
  • Kayıt olun, bilinmeyen bir numaradan kişisel bir uzmanın aramasını bekleyin;
  • Kendiniz para yatırabilirsiniz. Minimum tutar 4800 lira;
  • İstediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Fonlar 2-3 saat içinde kredilendirilir;
  • Kendi başınıza ticaret yapabilir veya kişisel bir uzmanın hizmetlerini kullanabilirsiniz. İstatistiklere göre, ikinci seçenek bir hafta boyunca yaklaşık 83% kar sağlıyor.

oturduğunuz yerden para kazanma yolu yapay zeka ile en iyi yatırıma para koyup binlerce katını alıyorsunuz fatih altaylı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» zEKA oYUNLARI sİTELERİ
» 15 YOLLA zeka Geliştime
» ÇOKLU ZEKA KURAMI
» Zeka Soruları..yapabilenlere rep
» Yazık Olur Ömrüme-- Fatih Kısaparmak