KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015167
Rep Puanı : 97

TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir Empty
MesajKonu: TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir   TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:37 am

TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir
Internet sitelerine giriş yapamıyorsanız ve bazı uygulamalar, internet üzerinden cevap alamadığını söylüyorsa sorun DNS'lerde olabilir. En iyi DNS'i, o seçsin. Yeni animasyonumuzda bir Türk yazılımını tanıttık. Son günlerde birçok kullanıcı tarafından sıkça dile getirilen bir problem var. "Bazı internet sitelerine giremiyorum ama tekrar denediğimde girebiliyorum" veya "E-posta okumak için Outlook Express'i açıyorum ama dakikalarca bekledikten sonra yanıt alamadığını söylüyor" gibi sorunları çok duyar olduk. Sorunların başlıca nedeni ise sunuculardaki problem değil, en uygun DNS'in seçilmemiş olması. Telekom'un tavsiye ettiği gibi otomatik DNS seçimi yaparsanız maalesef bu sorunlardan da kurtulamamış oluyorsunuz.

Ücretsiz minik yazılım, bu derdinizi çözüyor
Oysa, bir Türk yazılımı olan TRKY-Dnsayar, bu sorunu otomatik olarak çözüyor. Programı çalıştırarak bütün DNS'leri kısa sürede sorgulayabiliyor ve en uygun olanını kendiniz seçebiliyorsunuz. Dilerseniz bu işlemi, bilgisayarınız her açıldığında otomatik yapılmasını da sağlayabiliyorsunuz.

TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir Trkydnsekran4ni

İNDİRİN

http://ata.trky.net/serazat/dev/TRKY-DnsAyar_setup.exe

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

TRKY-Dns Ayar 1.2.1 Download İndir Sdfghj15