KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmen alımı için başvurular başladı

YazarMesaj
Limoni
Co-Admin
Limoni

Rep Gücü : 14922
Rep Puanı : 44

Öğretmen alımı için başvurular başladı Empty
MesajKonu: Öğretmen alımı için başvurular başladı   Öğretmen alımı için başvurular başladı Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 2:08 am

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB), ağustos ayında yapacağı 11 bin 544 kadrolu öğretmen ataması için başvurular dün başladı.

Başvuru şartları ve tercih işlemlerinin yer aldığı "Öğretmenlik İçin Atama ve Başvuru Kılavuzu'' bakanlığın internet sitesinden yayınlandı. 24 Ağustos'a kadar sürecek başvurularda adaylar en fazla 25 eğitim kurumunu tercih edebilecek. En çok atama yapılacak alanlar ise şöyle: Sınıf öğretmenliği 2.604, okulöncesi öğretmenliği 1.128, İngilizce 978, rehber öğretmen 696, Türk dili ve edebiyatı 668, matematik öğretmenliği 540, ilköğretim matematik 518, Türkçe 478, din kültürü ve ahlak bilgisi 425, beden eğitimi 330, zihin engelliler sınıfı öğretmenliği 308, sosyal bilgiler 275, coğrafya 201, müzik 191, meslek dersleri 165, teknoloji ve tasarım 157, tarih 147, bilişim teknolojileri 138, çocuk gelişimi ve eğitimi 126. ANKARA AA

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1170740&title=ogretmen-alimi-icin-basvurular-basladi

Öğretmen alımı için başvurular başladı
1 sayfadaki 1 sayfası