KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İletişim neden gerekli?...Erin komutandan intikamı

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015190
Rep Puanı : 97

İletişim neden gerekli?...Erin komutandan intikamı Empty
MesajKonu: İletişim neden gerekli?...Erin komutandan intikamı   İletişim neden gerekli?...Erin komutandan intikamı Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 4:44 pm

İletişim neden gerekli?
>
> Bir albay emireri ile birlikte bir seyahat için trende kendilerine bilet verilen kompartmana girmiş... Kompartmanda bizimkilerin tam karşısında bir yaşlı teyze ile sarışın bir fıstık yanyana oturuyorlarmış...
>
> Trenin saati gelmiş hareket etmiş... Bir süre sonra tren hızla yol alırken bir ara tünele girmiş ki tam o anda zifiri karanlıkta bir öpücük sesi ve ardından okkalı bir tokat sesi duyulmuş...
>
> Tren tünelden çıkınca albayın yüzünde okkalı tokatın beş parmak izi görülmüş... Adam utancından hiç bir yere bakamıyormuş...
>
> Yaşı teyze (içinden): Terbiyesiz adam, karanlıkta kızı öpmeye çalıştı ama tokatı da yedi....
>
> Sarışın fıstık (içinden): Bu adam bu yaştaki kadında ne buldu öpmek için, ama olsun tokatı da yedi işte...
>
> Albay (içinden): Bizim emireri sarışın fıstığı öptü ama karanlıkta tokatı yiyen biz olduk....
>
> Emireri (içinden): Elimin tersini öpüp zifiri karanlıkta nasıl yapıştırdım tokatı albaya...
https://kutluforum.yetkinforum.com

İletişim neden gerekli?...Erin komutandan intikamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah Kâinatı Yaratmaya Neden Lüzum Gördü ve Neden Daha Önce Yaratmadı da Sonradan Yarattı?
» KÖPEKLER NEDEN ULUR?KÖPEĞE BAKIŞ NEDEN FARKLIDIR
» neden ekseri Müslüman ülkelerde savaş, kan, gözyaşı, musibetler görülürken gayr-i müslimlerde herhangi bir sorun olmuyor hatta büyük bela ve musibetlere neden maruz kalmıyorlar ?
» NEDEN BEN…!? Elimde şampiyonluk kupasını tutarken Allah’ıma ‘Neden ben?’ diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken, Allah’ıma nasıl ‘Niye ben’ derim?
» Çanakkale Savaşı gerekli miydi?