KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Half life ve Counter Botlu Tek Link Full

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18141
Rep Puanı : 23

Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Empty
MesajKonu: Half life ve Counter Botlu Tek Link Full    Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2016 8:52 am

http://www.lordiz.com/half-life-ve-counter-botlu-full-indir-2.html

Half life ve Counter botlu full indir
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Halflifeo Half life ve Counter Botlu Tek Link Full 76698200
Herşeyiyle tam bir half life ve counter paketi hem half life'ı hem counterı botlu yada arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz..

Aşağıdaki Tek Link paketi indirip içindeki tüm kurulumları tamamlayın daha sonra oynamaya başlayabilirsiniz, iyi eğlenceler. Wink
TEK LİNK COUNTER – HL CS İNDİR
7 EYLÜL 2015 Link Sağlam.
( Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme )
Half life-Counter 1.5 Kurulum (Resimli Anlatım)
Kurulum Sırası:
1.HalfLife Setup.exe
2.SesDüzeltmesi hlupdate.exe
3.HL1110.exe
4.Cs1.5 csv15full.exe
5.Cs Tr Yama Turkce_yama.exe
6.Podbot pod25ins.exe
7.Cs1.5wp.zip
8.Podbot25TrYama.zip
9.MerkezBot halflifebot.zip
Kota Sorunu Olanlar İçin:
Kota Sorunu olup yukarıdan tek link indiremeyenler aşağıdaki konuya baksınlar..
!! Kotalılar için CS 1.5 ve Half Life'a Gider !!
Counter Strike 1.5 Waypoint İster:
Cs 1.5 kurduğunuzda yamalarıda doğru olarak yaptığınızda waypointini yüklediğiniz haritalar olan cs havana, cs piranesi, cs chateau botlu olacak diğer mevcut haritaların waypointlerini bulur yüklerseniz botlu oynayabilirsiniz saydığım 3 haritadan birinde oyun kurunca botlar girmiyosa kurulumu hatalı yaptınız.Ben Waypoint harita arayamam diyorsanız CS 1.6 yazımdan 1.6yı ve otomatik bot setupını indirebilirsiniz..
Kuruluma Dair Detaylar:
Half life kurulduktan sonra key isteyecek, key verdiğim half life paketinin içindeki şifre.txt dosyasında mevcut…Half life bot paketi olan "Merkez" klasörünü half life klasörü içine atmanız yeterli…Kurulumun detaylı resimli anlatımını sitede paylaştık konu içerisinde resimli anlatım bağlantısını bulabilirsiniz..HL.EXE bulunamıyor hatası verirse virüs taramanızı kapatıp tekrar kurulum yapın..hl1110.exe dosyası yine aynı pakette mevcut lütfen dikkatli bakın..
Windows 7 32 Bit'de de Çalışıyor:
Oyun Windows XP'de sorunsuz çalışıyor, 32 Bit Windows 7 yüklü pek çok bilgisayarda da oyun sorunsuz çalışıyor. Gelen birkaç yorum üzerine 21 Ocak 2012 Tarihinde oyunu 16:9 ekranlı, Windows 7 Ultimate yüklü notebook'uma kurdum ve autorun.exe yada setup.exe hatası ile karşılaşmadım. Oyunun tek kusuru var oda oyunun 16:9 formatında yapılmamış olmasından ve eski olmasından ötürü tam ekran oynanamamasıydı ancak tek link paketinde verdiğim yamayı uygularsanız half life, counter ve kws bot'u 16:9 ekranlarda da tam ekran oynayabilirsiniz.
Oyun Limiti:
Oyunda 15 kişi öldürdüğünüzde harita sonlanır ve oyun donar kalır bu nedenle harita kurmadan önce aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor. Multiplayer > Lan Game > Create Game > Advanced Options > Frag Limit 15.000000 sayısını 150.000000 yapın.
Counter 1.5 kurduğunuzda masaüstünde Counter kısayolu yoksa:
– Aslında counter’ı kurarken masaüstüne kısayol oluşturma seçeneği var onu kaldırmadığınızda masaüstüne simgesi geliyo o bağlantıyı kaldırmışsanız masaüstünde sağ tuş yapın > kısayol yazan bağlantıya tıklayın > "Öğenin konumunu yazın" yazan yerde boş kutuya şunu yazın > C:\SIERRA\Half-Life\hl.exe -console -game cstrike tabi sizde C yerine D varsa ona göre ayarlayın sonra ileriye tıklayın bi isim verip bitirin artık masaüstünüzde direk counter bağlantısı mevcut olacak Wink

indirme
dfiles.eu/files/ptf2rthpn

http://www.lordiz.com/half-life-counter-kurulum-resimli-anlatim.html

Half life-Counter 1.5 Kurulum (Resimli Anlatım)
YukarıİletişimYazıya Yorum Gönder!
  Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Facepaylas   Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Twitpaylas

mediafire.com download/tf2cjf144n1by68/half+life+resimli+anlat%C4%B1m.rar
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full Halflifeo
Uzun zamandır siteden Half Life ve Counter 1.5 indiren arkadaşlar resimli anlatım istiyorlardı ama vakit bulamadığımdan resim hazırlayamıyordum ve nihayet bu işide araya sıkıştırdım..Resimli anlatım 53 resimden oluştuğu için resimlerin tamamını konuda paylaşamıyorum, tüm paketlerin kurulumlarını numara numara bulabileceğiniz resimli kurulumu aşağıda vereceğim linkteki pakette bulabilirsiniz..
Yukarıda dediğim gibi 53 resimi konu içerisine ekleyemediğimden kurulumun resimlerinin yer aldığı paketten 4 tane resim paylaşmak istiyorum resimlerde lordiz.com'dan indirdiğiniz paket kullanılmıştır, bu nedenle google'dan resimli anlatımı arayıp gelen arkadaşların kurulumları farklılık gösterebilir, bunu bilerek resimli anlatım paketini indirmenizi öneriyorum..
İndirdiğiniz Paketin İçeriği:
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full 88225034
Counter Strike 1.5 Paketinin İçeriği:
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full 39364729
Kurulumdan Sonra Botlu Counter Strike 1.5:
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full 75766505
Kurulumdan Sonra Botlu Half Life:
 Half life ve Counter Botlu Tek Link Full 21897811
Botlu Half Life ve Counter Strike 1.5 kurulumunu aşama aşama bulabileceğiniz 53 görseli aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz..
Görsel Paketini İndir
Alıntı :
Resim isimlerine numara verdim bu sıralamaya göre kurulumları yapacaksınız. 1-2 numaralı resimler klasör içerikleri, 3-14 arası HL Setup kurulum, 15 numaralı resim Half life Serial, 16-19 arası Half Life ses düzeltme yaması kurulum, 20-29 arası HL1110.exe kurulum, 30-37 arası Counter strike 1.5 Setup kurulum, 38-43 arası Counter Türkçe yama kurulum, 44-47 Counter Bot Paketi kurulum, 48 Half life bot paketi "Merkez" klasörünün yerleşimi, 49-50 Botlu Half Life aktif etme, 51 Windows Güvenlik duvarında oyuna erişim izni verme, 52-53 kurulum başarılı..
Resimler bu bağlantıda paylaştığımız Half Life ve Counter Strike 1.5 kurulumlarından üretilmiştir.

Half life ve Counter Botlu Tek Link Full
1 sayfadaki 1 sayfası