KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım

YazarMesaj
Semanur
Özel Üye
Semanur

Rep Gücü : 2246
Rep Puanı : 18

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Empty
MesajKonu: Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım   Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 3:10 am

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım 20060112164158692

MemoriesOnTV programı görsel olarak harika slayt şovlar oluşturabileceğiniz, bilgisayarınızda bulunan resimlerinizi (jpg, gif, png v.s.) Video CD'ye çevirebileceğiniz ve arkaplana istediğiniz müziği ekleyebileceğiniz güzel bir program. Uygulama gerçekten hoş özellikler sunuyor.

Örneğin fotoğraf arşivinizdeki bir resmi programın visual effects özelliği sayesinde PhotoShop kalitesinde montajlayabiliyorsunuz. Daha sonra bu resimlerinizden oluşan Video CD dosyasını istediğiniz formatta tekrardan kayıt edebiliyorsunuz (QuickTime, AVI, MJPEG, Mpeg-1). Kullanımı kolay, verimli bir program.

http://rapidshare.com/files/93818782/MemoriesOnTV_Pro_4.0.2.2323.rar

Resimli anlatım

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Memoriesontv16vs

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Memoriesontv21oh

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Memoriesontv34oz

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım Memoriesontv43dd

Resimlerinizle müzikli klip hazırlamak artık çok kolay - resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mediha öğretmen (video klip)
» çanakkale videoları-rep klip-patlama efekt
» 9.Sınıf Temizlik ve İbadet:Abdestler..video klip
» NAMAZ resimlerle anlatım !
» akip ettiğiniz bir internet sitesine engel konulmuşsa ona erişmek çok kolay