KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birlikte Gülelim

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

Birlikte Gülelim Empty
MesajKonu: Birlikte Gülelim   Birlikte Gülelim Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:20 am

Birlikte Gülelim

Gayet saf terbiyeli iyi niyetli(!) bir kız arkadaşıml....
..a; yine aynı derecede safBirlikte Gülelim Virgul terbiyeliBirlikte Gülelim Virgul iyi niyetliBirlikte Gülelim Virgul mülayım bir erkek arkadaşımı hayırlara vesile olsun diye Msn'de tanıştırıyorum. Bunlar bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar veriyorlar. Akşam heyecanla kız arkadaşımı arıyorum önce. "Ee nasıl geçti?" diyorum. Arkadaşım son derece sinirli cevap veriyor. "Erkek milleti değil miBirlikte Gülelim Virgul hepsi aynı. Daha bir saat geçmedenBirlikte Gülelim Virgul tuttu bana 'Sekste güçlü müsün?' diye sordu. Bastım tokadıBirlikte Gülelim Virgul gittim yanından!" diyor. Ş
aşkınlıktan dilim tutulmuş bir vaziyette kapatıyorum telefonu ve bu sefer diğer arkadaşı arıyorum. "Hayrola kavga etmişsiniz sanırım? Ne iş?" diyorum ve gülmekten elimdeki telefonu düşürten cevap geliyor: "Valla hiçbir b.k anlamadım! Kadınlara yaşı sorulmaz falan derler ama bu kadarı fazlaydı. 'Seksen üçlü müsün?' diye sordumBirlikte Gülelim Virgul bastı tokadıBirlikte Gülelim Virgul ardına bile bakmadan gitti yaa..."

Bayramda bilmediğim bir numaradan gelen mesaj: "Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim." Benim cevabım: "Teşekkürler ben de sizin bayramınızı kutlarım. Keşke bir de isminizi bahşetseydiniz Birlikte Gülelim Smile%5B2%5D" Gelen yanıt: "Keşke sen de müdürünün telefonunu kaydetseydin..." Biliyorum bana kırmızı çok yakışıyor. *******

"Allah aşkına yeter hanım. Bir kerecik de iç de bana. Rakı içBirlikte Gülelim Virgul viski içBirlikte Gülelim Virgul sigara iç de." diyen babam; "Öyle hepsini tek tek söyleyemem; topluca zıkkımın kökünü iç diyeyimBirlikte Gülelim Virgul anlaşalım!" diyen de annem olur.

Tavuk almak için marketin kasap reyonuna gidip iki küçük göğüs istiyorum. Onlar paketlenirken ben diğer alacaklarımı alıyorum. Geri döndüğümde paketlemeyi yapan eleman olanca sesiyle bağırıyor: "İki küçük göğüs sizin miydi?" Evet benim Allah'ın cezasıBirlikte Gülelim Virgul benim!

Hızlı hızlı ayakkabılarını giymeye çalışırken bana sesleniyor; ''Ben 5 dakikalığına komşuya gidiyorumBirlikte Gülelim Virgul yarım saat sonra yemeği ocaktan almayı unutma sakın!"

Beş kız arkadaş evlilik üzerine koyu bir sohbete koyulduk. Altı aylık evli olan arkadaşımız "Arkadaşlar kesin evlenin." dedi. İlk defa evli olan birinden güzel bir söz duydum diyordum ki "Aranızdaki tek salak ben olmak istemiyorum!" diye devam etti.

Anneme sürekli "Seni çok seviyorum" diye mesaj atan babama "Hep anneme mesaj atıyorsun! Biz neciyiz insan bir kere de çocuğuna mesaj gönderir..." türü bir ton sitemde bulunuyorum gülüp geçiştiriyor. Beş on dakika sonra telefonum bipliyor babamdan mesaj geliyor: "Anneni çok seviyorum."

Şehirlerarası otobüste gece 23:00'dan sabah 05:00'a kadar nefes almadan konuştuktan sonraBirlikte Gülelim Virgul şoföre; ''Kaptan bey evladımBirlikte Gülelim Virgul kusura bakma seni de uyutmadık!'' diyen yurdum teyzesine alkış yok mu?

Az önceBirlikte Gülelim Virgul bir senedir peşimden koşan makina mühendisi vatandaşın SSK dökümüne baktım primleri 5.700'den yatıyormuş. Allah'ım aşık mı oluyorum ne?

Sosyal Bilgiler 4. sınıf sınavındaBirlikte Gülelim Virgul "Savaşa gidip savaştan sağ dönen askere ....... denir." sorusunaBirlikte Gülelim Virgul "Hoşgeldin" yazan benim canım öğrencimdir.

İslamiyeti kabul etmiş ilk Türk boyu........ 'dır şeklindeki boşluk doldurma sorusuna "1.65" yazan öğrenciye sizce kaç verilir? Bence bu yaratıcı zeka 100 ile ödüllendirilmelidir.

Üniversite öğrencisi olan kardeşimi annem arıyorBirlikte Gülelim Virgul "Alo Nihal kızımBirlikte Gülelim Virgul Nihal duyuyor musun?" Kısa bir şaşkınlıktan sonra kardeşim "Nihal kim anneBirlikte Gülelim Virgul ben Ece" diyor ama annem ısrarla Nihal diye sesleniyor. Kardeşimin artık kızdığını anlayınca da bombayı patlatıyor. "Kredi kartı ekstren geldi deBirlikte Gülelim Virgul belki kendini Adnan Ziyagil'in kızı zannediyorsundur diye öyle dedim."

Kendini fazlasıyla beğenen arkadaşım ''Ne olacak böyleBirlikte Gülelim Virgul bıktım vallahi. İşyerinde peşimden koşmayan erkek yok neredeyse.'' diyerek bana dert(!) yanıyor ve onu teselli(!) edecek cümleyi kendisine yöneltiyorum; ''Ah tatlımBirlikte Gülelim Virgul erkekler topun da peşinden koşuyor ama tekme atmak için.''

Yaprak Dökümü dizisini ailece düzenli olarak izliyoruz. Her hafta birilerinin başına ters olaylar gelip durmasınaBirlikte Gülelim Virgul her aksi şeyin hep bu aileyi bulmasına anneannemin bomba yorumuBirlikte Gülelim Virgul ''Cünüp mü dolaşıyor bunlar ne?'' oluyor. ...

alıntı

Birlikte Gülelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  2008'de greyfurtla birlikte alındığında tehlikeli ilaç sayısı 17 iken, 2012'de bu sayı 43'e çıktı
» Türkiye, artık Bosna Hersek'ten gümrük vergisi olmaksızın, domuz, at, eşek etleri ile birlikte “Kanserojen şeker” diye olarak da bilinen Nişasta bazlı şeker ürünleri (NBŞ) fruktoz ve glikoz ithal edecek.