KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hoş geldim :D

5 posters
YazarMesaj
TaLia
Özel Üye
TaLia

Rep Gücü : 53
Rep Puanı : 8
Nerden : an itibariyle şimdide Ankara sonrası yine Allah Kerim

hoş geldim  :D Empty
MesajKonu: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:50 am

Hamd Alemlerin sahibi istedimi kun emriyle istediğine istediğini ikram edene...
salat-u selam O nun habibi, edibi kainatın gül efendisi kokusu reyhan can kurban Muhammed Mustafa s.a. v Efendimize..
selamet ümmete...
selamda siz değerli forum ahalisine olsun inş.

oh nihayet gelebildim ....kadir hocam kırmızı halım yoktu küsüp ara verecem ona göre Very Happy))))
kendim kendime önce bir hoşgeldim çekeyim bi (An itibariyle benden gayrı kimse yok yankımla konuşuyorum şuan idare edin Very Happy )

şaka bir yana arkadaşlar aranızda olmaktan mutluyum hayrı paylaşmak adına sözüm ve kararım gereği buradayım..
iyikide buradayım diyebileceğim ve denilecek işlere imza atmak nasibolsun diye dualıyorum öncelikle..
sonrada acık kendimi tanıtayım ben gördüğünüz gibi top secret 7 hocalı Pürmüzüm efendim...yarışmaya yani forumdaki hizmet yarışına demek istiyorum kocaeli istanbul ve nasibolursa ankara hattından katılmaya çalışacağım.(şuan kocaeli ayağını koşuyorum yorulunca yakın ilden biri bayrağı alsınn çok bekleyemem sıkılırım ona göre Very Happy)))) )
şaka bir yana değişik bir nick diyenleriniz illa olacaktır demeyen olursada desin ben olsam pat derdim Very Happy

neden bu nick kimse sormadan hemen diyeyim aklınızdaki çağrışımla alakası yok ona göre kardeşler (tamam muziplik olsun hayat mizah olmadan çekilmeze binaen çağrışım kullanmış olabilerim itiraf ettim gitti Smile ) ama benim bu nicki seçişim hayatımda bana yön veren ve üzerimde emekleri hatta çok büyük emekleri olan birbirinden değerli 7 tane hocama atfetenn(ki Allahım onlardan ebeden razı olsun vefat etmiş olanlarınında cennet mekan olarak himmetlerini üzerimizden eksik kılmasın inş ) ve onlardan alabildiklerimizi vefa borcu ve vazife gereği verme gayretine binaende pürmüz ...

bilirsiniz pürmüz ışık saçan bir alet nesnedir... işte o misal Allah cc da bizlere etrafına nur saçan gülerken düşündüren karşısında direnilirken bile öğretebilen kullardan olmayı nasibetmesi umut ve dualarımla virabismillah diyorum....

insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır düsturu gereğini birbirimizle birnevi tatlı bir yarış ile gerçekleştirebilmeyi dualıyor.. aranızda olmaktan (ne zamana kadar tabiki bilmiyorum kırmızı halıma ve ağırlanışıma bağlı kadir hocam Very Happy ) mutlu olduğumu ifadelendirerek bende dahil hepimiz hoşgeldik diyorum ..
selam ve dua daima Smile
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: misafire ikram Allah'a ikramdır ....   hoş geldim  :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:54 am

konuya uğrayacak misafirim olursa diye en kalitelisinden misafir şekeri (her damak zevkine göre türev mevcut Wink )koydum ona göre... göremeyen olursa diye tabela koyuyorum masanın üstünde Wink Very Happy ( el sallama smileyi )
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 8:08 am

not= Hocam yada yetkili görevli ablalar abiler (bir kısmını yakiiinen tanıdığım ve sevdiğim için bu hitap kimsenin garibine gitmesin inş ) bir el atıverin bakalım benim imza yüklenmiş göründüğü halde neden mesajlarımın altında yok hükmünde ki...
hayrınıza hallederseniz bu fakir sevindirik olur çok tatlı çok anlamalı bir imzam var görünsün istiyorum açıkçası...

birde nickimde z neden görünmüyor uzun olduğundanmı acaba. böyle z sini kaybetmiş öksüz kuzu gibi olmuş da onuda listeye ekliyeyim dedim Very Happy

kadir hocam yanmışsın varya bende istek bitermi Very Happy))))))
gel dediğine pişman olup kovalamazsan iyidir Very Happy Very Happy
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015177
Rep Puanı : 97

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:40 am

Amanda aman ..kimler teşrif etmiş efendim
Hoş gelmişsiniz..şenlendirmişsiniz..farkettirmişsiniz kendinizi
Ne de iyi etmişsiniz
Önce bize ait kırmızı halılar serelim yolunuza(sipariş olduğu üzre Very Happy)

hoş geldim  :D 33
hoş geldim  :D 20
hoş geldim  :D 7ulp74pvuxplriex7nlx hoş geldim  :D 37eh0
hoş geldim  :D 28ww6
hoş geldim  :D 97515740hy7

sonrada en güzel meyveler ikram edelim gecenin bu saatinde

hoş geldim  :D 33m2x6u

hoş geldim  :D 2ag93n

hoş geldim  :D V40wgm

hoş geldim  :D 29ntmcl

hoş geldim  :D 2j45vrc

hoş geldim  :D 2vuhcw9

hoş geldim  :D 2a848xu

hoş geldim  :D Kiraz

hoş geldim  :D Cilek

hoş geldim  :D Karpuz

hoş geldim  :D Resimler%5Cgaleri%5Ckavun2

hoş geldim  :D Kayisi

hoş geldim  :D Seftali

hoş geldim  :D Www.yeniresim.com_-_Meyve_Resimleri_-_Muz

Bu mütevazi forumumuza gelişiniz için bunlar az bile
ama şimdilik idare edin artık
ha lurda gündüzün öğlesinde falan açarsanız,malumunuz yemek çeşitlerimizde boldur
biline
Tekrar gelişin hayırlı olsun yedi hocalı pürmüz
Biz memnun olduk ama bu mütevazi forum sizi memnun eder diye umuyorum
O engin bilgin ve samimiyetinle cazibe merkezi olması tabiki sen gibi kaliteli,seviyeli katılımlara bağlı

Ha ayrıca ricaların üzre(aslında mehmedcim bunlar birer talimattır biline Very Happy)ilgilenilecektir efendim
daha önce mozilla ile girince görülüyor diye not düşüldü bazı şeyler..
mehmed gereğini yaper inş...teknik işler sorumlu müdürü olarak
hayırlı iyi paylaşımlar dilerim

https://kutluforum.yetkinforum.com
Mehmet
Co-Admin
Mehmet

Rep Gücü : 1000338
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:27 pm

Hoşgeldiniz...İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...;

Kullanıcı İsminiz Çok Uzun Olduğu İçin En Son Harfiniz Eklenmemiş...

İmza İçinde ;

Profilinize Giriniz Yukarda Seçenekler var Ona Tıklayınız. Alta Doğru İndiğinizde Her Zaman İmzam Gözüksünmü : Evet yapınız Kayıt Ediniz...

Tekrar Hoşgeldiniz... paylaşımcı olmanız dileği ile
İyi Forumlar

mehmet-web@windowslive.com

hoş geldim  :D Mehmet_isim_barkod
http://uzman-forum.com
aKiL
Moderatör
aKiL

Rep Gücü : 11
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:34 am

OOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooo
cyclops gözlerime inanmalıyım affraid
Neyse hoşgeldin ablacımm nikini yazardım ama çok uzun Very Happy
Ben kısaca talia diyeyim aklımda öyle kalıyor çünküü
Nasılsın iyimisin hoşgeldin sefalar getirdinn
Artık peşindeyim ablam bol bol görüşecezz bounce lol! geek santa
http://www.lahza.forumup.com
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:01 am

KadirHoca demiş ki:
Amanda aman ..kimler teşrif etmiş efendim
Hoş gelmişsiniz..şenlendirmişsiniz..farkettirmişsiniz kendinizi
Ne de iyi etmişsiniz
Önce bize ait kırmızı halılar serelim yolunuza(sipariş olduğu üzre Very Happy)

sonrada en güzel meyveler ikram edelim gecenin bu saatinde

Bu mütevazi forumumuza gelişiniz için bunlar az bile
ama şimdilik idare edin artık
ha lurda gündüzün öğlesinde falan açarsanız,malumunuz yemek çeşitlerimizde boldur
biline
Tekrar gelişin hayırlı olsun yedi hocalı pürmüz
Biz memnun olduk ama bu mütevazi forum sizi memnun eder diye umuyorum
O engin bilgin ve samimiyetinle cazibe merkezi olması tabiki sen gibi kaliteli,seviyeli katılımlara bağlı

Ha ayrıca ricaların üzre(aslında mehmedcim bunlar birer talimattır biline Very Happy)ilgilenilecektir efendim
daha önce mozilla ile girince görülüyor diye not düşüldü bazı şeyler..
mehmed gereğini yaper inş...teknik işler sorumlu müdürü olarak
hayırlı iyi paylaşımlar dilerim

hoşbuldum hocam sağolun.. tamam ağzımla istedim ama hakkat ikramlar süper olmuş ben bunlarla çoktan dıyarım yemeğe gerek yok en azından şimdilik yok Very Happy

hemde bunlar hepimizize yetecek kadar hocam sizde vur deyince maşşallah yani tüm gayret devrede yapmışsınız yahu sağolun teşekkür ederim hakikaten çok ikramkeşsiniz Smile

estğ. hocam hüsnü zannınızla utandırdınız iltifat etmişsiniz umarım iltifatlarınıza layık biriyizdir... Embarassed

evet forumun mütevazılığı olayına gelince hocam olsun varsın mütevazılık kötü değildir önemli olan geri planın ahlaken güzel olması...

biz mütevazı olmayıp o şaşaanın içinde ağzı koca koca islam lafları edenlerin gerilerden neler çevirdiği şaşaalı kocaman işlek siteleri de biliyoruz...

koyun onlar kenarda kalsın dediğim gibi mütevazılık sorun değil yeterki hakikaten rızaya uygunluk baz alınsın hassas olunsun
ahlaken islamen hoş olmayan müslümanın yaklaşmaması gereken olaylar merkezi olmasın....kafi..Wink
gerisi için Allah zaten yardım eder .

tekrar hoşbuldum Allah Razı olsun yol açıklığı diliyorum (el sallama smileyi)
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:11 am

Mehmet demiş ki:
Hoşgeldiniz...İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle...;

Kullanıcı İsminiz Çok Uzun Olduğu İçin En Son Harfiniz Eklenmemiş...

İmza İçinde ;

Profilinize Giriniz Yukarda Seçenekler var Ona Tıklayınız. Alta Doğru İndiğinizde Her Zaman İmzam Gözüksünmü : Evet yapınız Kayıt Ediniz...

Tekrar Hoşgeldiniz... paylaşımcı olmanız dileği ile
İyi Forumlar

çok telekkür ettim hocamın ifadesi ile teknik işler sorumlusu mehmet kardeşim.. Smile

yardımın için sağolasın. iyi forum iyi paylaşım dileğin içinde ...

inş amaç niyet halis elimde arşivimde paylaşmak istediğim yokyere nb den silip atmayayım yazık olmasın birileri belki istifade etsin dediğim birikenler boşa gitmesin gayretiyle aranızdayım.. Rabbimde utandırmasın inş.

hayırla diyorum.. tanıştığımıza sevindim buarada..
selamlar kardeşcim.
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:18 am

aKiL demiş ki:
OOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooo
cyclops gözlerime inanmalıyım affraid
Neyse hoşgeldin ablacımm nikini yazardım ama çok uzun Very Happy
Ben kısaca talia diyeyim aklımda öyle kalıyor çünküü
Nasılsın iyimisin hoşgeldin sefalar getirdinn
Artık peşindeyim ablam bol bol görüşecezz bounce lol! geek santa

aman kendi ağzımla ardıma gölgemi hafiyemi taktım bakiim ağzıma biber süreceğim söz Very Happy lol!

nickim yazılmak için diil zaten canımcım sıkma canını ben bile foruma girişte kopyala yapıştır yapıyorum (ıslık + Very Happy )

ama kısaca secret diyebilirsin gerçi talia diye avaz avaz bağırmandan secret liimiz kalmadı ya neyse lol!

beraya duyuracaksın bişey diil saçımdan sürüyecek o olacak... başka site yok dimi demişti çünkü (bende evet yok demiştim ama yalan değil o konuşmadan sonra geldim buraya Very Happy Very Happy

şaka bir yana gülüm hala kararım geçerli sadece bir az o kararı paylaşım yapayım diye öteledim o kadar... (laf aramızda nb temizliği gibi oluyor bu iyi oluyor Very Happy lol!

teşekkür ettim kibar kardeşim benim hoşbuldum sağolasın sizinle daha daha iyi olacağıma eminim canım Wink
TaLia
Özel Üye
TaLia

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 11:12 pm

Allahım tarihe bakın bir hele... ne çok olmuş... keyifle okudum yazdıklarımı yazdıklarınızı.

Tekrardan Merhabalar diyorum buralara takılan herkim var ise efendim..

selamlar ve dualar daima.
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015177
Rep Puanı : 97

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:01 am

tekrar hoş gelmişsiniz..safalar getirmişsiniz.ne güzel etmişsiniz

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

hoş geldim  :D Sdfghj15
https://kutluforum.yetkinforum.com
Limoni
Co-Admin
Limoni

Rep Gücü : 14922
Rep Puanı : 44

MesajKonu: Geri: hoş geldim :D   hoş geldim  :D Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:25 pm

Hoşgelmişsiniz sefalar getirmişsiniz.. Smile Ne iyi etmişte gelmişsiniz...

hoş geldim  :D App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=cf5905676a4ad4513457c76ce83e1c06&src=http%3A%2F%2Fimg.webme.com%2Fpic%2Ff%2Ffbmlkodarsiv%2Fhosgeldiniz-gifleri-15

Bu ikramda benden..Wink

hoş geldim  :D 633418-cay_simit2

hoş geldim :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» s.a-ben geldim..hoş geldim
» Ben Geldim