KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

stım Bronşit i için Bamya tohumu

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

stım Bronşit i için Bamya tohumu Empty
MesajKonu: stım Bronşit i için Bamya tohumu   stım Bronşit i için Bamya tohumu Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2015 5:56 am

Ölçü ler göz kararı
-Bamya tohumu( yenilebilir olacak yani ekim için ilaçlanmış olmayacak)
-Hakiki bal
-Hakiki zeytinyağı
Hazırlanışı
Bamya tohumunu aldığınız aktar da iyice çektiriniz.Kabuk kısımları biraz sert olduğu için zor çekiliyor,olabildiğince un haline getirtmeye çalíşın.Evinize getirince un eleği gibi bir elekten geçirin.Geniş bir kaseye koyun,üzerine bal ve zeytinyağından gözkararı ekleyin.biraz ondan biraz ondan ve karıstirin. Macun kıvamini alacak.Kuru temiz cam bir kavanoza doldurun.Evet macununuz hazir.
Uygulama
Sabahları aç karnina kahvaltidan en az yarım saat önce bir çay kaşıği tuketin.Kilosu biraz yuksek olanlar 1 tatlı kasigida tuketebilir. Unutmayin 3-5 gün de birakmiyoruz .Bir de astim ilaclarinizi hemen kesmeyin.
Öksürüğum başlarsa bende hemen macuna basliyorum ama artik uzun sureli değil3-5 gün belki bir hafta
Şafi ismi hurmetine Rabbim şifalar ihsan etsin.
Son günler de etrafta yine astim hastalari artti belki birilerine şifa olur ümidiyle.

stım Bronşit i için Bamya tohumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gıybet Tüm kötülük, yıkılış ve kahroluşların temelinde gıybet tohumu vardır.
» Salyangoz la akciğer astım bronşit koah tedavisi..salyangoz köftesi
» hapisten kurtulmak için dua haksiz mahkumiyetlerin bir an evvel sona ermesi icin okuyabilecegimiz bir dua/
» silinmiş maillerin geri gelmemesi için--gelmesi için ne yapılmalıdır?
» İnternetinize gizli bağlananları bulmak için bunu yapın! OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.rotahaber.com/internetinize-gizli-baglananlari-bulmak-icin-bunu-yapin-resimleri,22455.html Rota Haber