KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Varmısınız ??????????

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

Varmısınız ?????????? Empty
MesajKonu: Varmısınız ??????????   Varmısınız ?????????? Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:20 am

Varmısınız böyle yiğitçe,

Varsa yüreğiniz gelin benim tekrar ettiğim şeyleri tekrar edin:
Vallahi, billahi, tallahi eğer gıybet edersek, eğer oturup kalktığımız yerde İslama hizmet mülahazası dışında mülahazalara girersek, eğer bizi alakadar etmeyen şeylerle meşgul olursak üç ay oruç tutmak bize vacip olsun!
Varmısınız? yüreğiniz varsa!

Ve yine ordu bozanlık olursa islama hizmet mülahazasının dışında bu milleti devletler müvahazenesindeki yerine getirme mevzuunda mülahazaların ve düşüncelerin dışında değişik şeyleri konuşacaksanız şayet, var mısınız avratlarınızı boşamaya !

Ellerimizi kaldıralım İslama hizmete yemin edelim, sorununun biteceği, bu ülkenin en üst seviyeye geleceği, söz kendisinde biteceği güne kadar çok basit bismaniyet kaynaklı nefsaniyet bekteli mülahazalara girmeyecek ve bunları mırıldanmayacak evet yemin ediyorum demeye varmısınız?

Yürekli insan istiyoruz, bu işin dışında herşeye kapanmış yürekli insan, milletin milli onurunu, gururunu kurtaracağı ana kadar, başkalarının elinde oyuncak olmadan kurtulacağı ana kadar, Dünya'da söz sahibi olacağı ana kadar, parlementodan nice makamlara çekişmelerin sona ereceği ana kadar, başörtüsü konusunda her zaman çalışacak ve sadece bu mevzuda başarılı olmaya çalışacak, Allah'ın bizi ihsan ettiği bu fırsatları rantal bir şekilde değerlendirmeye çalışacak, bunun dışında da bütün başka şeylere karşı kapıları kapatacak, ve Suzi gibi; dedim, bana kapıyı aralamazmısın? Dedi, "beyhude yorulma kapılar sürmelidir." diyecek. Kapıları arkadan sürmeleyecek, bizi alakadar etmeyen meselelere karşı ilelebet kapanacağız....
Fethullah Gülen

Varmısınız ??????????
1 sayfadaki 1 sayfası