KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu

YazarMesaj
Limoni
Co-Admin
Limoni

Rep Gücü : 14922
Rep Puanı : 44

Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu Empty
MesajKonu: Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu   Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2022 7:07 am

https://twitter.com/NataliAVAZYAN/status/1486005322141650954

Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu 343eYoZJ_bigger

Arlet Natali AVAZYAN
@NataliAVAZYAN

1. "Yıl 1966 sonları. Kapınıza bir adam gelir. Adı Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu. Bir öğle sonrası odamdayım. ”Sizi biri görmek istiyor” dediler. “Buyursun” dedim. İçeri tıraşı uzamış, üstü başı bakımsız..., yaşlıca, çelimsiz bir adam girdi. Hazırolu andıran bir duruş ve++×

Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu FJ9Z9vtWYAoxPQT?format=jpg&name=small

ÖS 6:57 · 25 Oca 2022·

2. hafif bükük bir boyunla: ”Bendeniz Mehmet Akif’in oğluyum” dedi. Bir anda ne olduğumu şaşır...dım. Nasıl şaşırdım bilemezsiniz. Eski bir dostluk havası yaratmak istercesine: ”Oooo buyurun buyurun, nasılsınız?” türünden bir yakınlık göstermeye çalıştım. O, tavrını bozmadı: +++

3. " Rahatsız etmeyeyim. Sizden ufak bir yardım rica etmeye gelmiştim.” dedi. Gökler mi tepeme yıkıldı, yer mi yarıldı da, ben mi yerin dibine geçtim; doğrusu fena allak bullak oldum. Ve tek yapabileceğim şeyi yaptım, cüzdanımı çıkartıp uzattım. O, bükük boynuyla: ”Siz ne +++

4. münasip görürseniz.” dedi. Cinnet cehennemlerinin tüm yıldırımları düşüyordu yüreğime. ”Durun bakalım neyimiz varmış” gibilerden cüzdanı açtım; içinde ne varsa çıkardım, fazla bir şey de yoktu. Bir iki adım attı. Sanırım sadece bir 10, yahut 20 lira aldı. “Çok çok teşekkür +++

5. ederim, rahatsız ettim.” dedi ve çıktı. Aradan bir ay geçti geçmedi; gazetelerde küçük bir haber ilişti gözüme: Beşiktaş’taki çöp bidonlarından birinde Mehmet Akif’in oğlunun ölüsü bulunmuştu...! " Çetin ALTAN

Emin Ersoy’dur. Merhum Akif’in oğlu Çetin ALTAN hatırası bir ay sonra çöpte cesedi bulundu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çetin Altan GÖZDEN KAÇANLAR...
» Ya Rab Bu Uğursuz Gecenin Yok Mu Sabahı? Mehmet Akif Ersoy 1913
» Fikr-i kavmıyyeti şeytan mı sokan zihninize? Mehmet Akif Ersoy 1913
» Ya Rab, Bu Uğursuz Gecenin Yok Mu Sabahı? - Mehmet Akif Ersoy Ağzım kurusun... Yok musun ey adl-i İlâhî!
» Şark- MEHMET AKİF ERSOY..Harap iller, serilmiş hânümanlar, başsız ümmetler,