KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş Empty
MesajKonu: Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş   Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 12:44 pm

Öğretmenlikte en mühim nokta nedir? - Video

Hacettepe ve Ankara üniversiteleri ise farklı bir yaklaşımla öğretmenleri kıyaslayan ilginç bir çalışma yaptı.

Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş A- Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş A Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş A+
22.11.2010,23:09:06

Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş 161198_ogretmen

<p><a rel="nofollow" href="http://www.kure.tv/webtv/803-haber/ogretmenlik-mesleginde-en-muhim-nokta-nedir/3406-Bolum/78260/&embeddedplayer=v1">Öğretmenlik mesleğinde en mühim nokta nedir?</a></p>

Çocuğu yeni okula başlayan bütün ebeveynlerin aklındaki en önemli soru "öğretmen nasıl" sorusudur. Öyle ki çouk için en iyi okul seçilmeye çalışılırken bir de okuldaki en iyi öğretmen tespit edilir ve çocuğun o öğretmenin sınıfına düşmesi için herşey yapılır. Tecrübeli bir öğretmen mi, yoksa genç, dinamik, çalışkan bir öğretmen mi olmalı.

İlköğretim öğretmenlerinin çocuk sevme durumlarına etki eden değişkenlerin incelenmesi konulu çalışmada evli ve çocuklu öğretmenlerin çocuk sevgisinin daha fazla olduğu ortaya çıktı.

Uzmanlar bunun genellenmemesi gerektiğini söylüyor. Tam tersi durumlar da söz konusu olabiliyor. Önemli olan öğretmenin kendi ruh hali.

Evli Öğretmenler Çocukları Daha Çok seviyormuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğretmenler Gününe Dair
» Evli Erkek Ve Kadın Duası
» Evli Erkeklerin Yapması Gereken 10 Davranış
» Tecavüz Suçunun İslama göre Cezası
» Okutmayan okullar, öğretmeyen öğretmenler!