KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

prostatit sorunum gectı

2 posters
YazarMesaj
burak06

Rep Gücü : 3
Rep Puanı : 0

prostatit sorunum gectı Empty
MesajKonu: prostatit sorunum gectı   prostatit sorunum gectı Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2018 1:59 am

"Selamun Aleykum herkeze Arkadaslar ben polısım 2013 yılında polıs okulunda kaptım bu rahatsızlıgı kullanmadıgım ılac kalmadı

en son sıstoskobı yaptılar dedıler prostatıtsın macere basladı
o profosor senın bu profosor senın ankarada gezmedıgım doktor kalmadı 750 tl ver gır ıcerı
adam elını makata soksun ornek alsın sende bısı yok cık dısarı senın sorunun pıskolejık pıskıyatrıye gıdıoz derdımızı anlatıoz kadının pıskolejısı bozuluyo

5 kılo antıbıyotık ıctım faydası 0 e naalım agrı doktoru algolejı doktoruna gıttım kanser hastlarına yapılan radyo frekans sıstemı ıle sınırlerı yaktımrdım

gene bosalırken agrı g
enıyal bolgede agrı
makatta agrı pesnısde agrı
sık ıdrar uyusma hıssızlık yanma hersey devam edıo dedıler

konyada mehmet ardıc var oraya gıt oraya gıttım seans basına 500 tl verdım 5 seans enjeksıyon yaptı hoca 1 ay rahatladım ama gene nuks ettı

akabınde bırı ıle tanıstım ıstanbulda kımya ıle ugrasıyomus avrupadakı hocalarla falan bıtkıler ve ılaclar uzerıne tez ce yapıo o adama yolladım sonucları dedım bırde orda baktır adam bana bıtkı kuru yolladı
ben allaha cok sukur okadar baska bıtkıler kullanmama ragmen ıyı olamamıstım onu 6 ay kullandım cok skur

1.5 yıldır hıcbır saglık sorunum yok sıfır sıkıntım kaldı ve sorunum kalmadı, evlenemem bıle dıodum ama gecen sene dugunumude yaptım ınsallah sağlıgım ıyı suan sıze bunları nıe yazıyorum bır gun ıglesınce herkeze yardımcı olucam demıstım cok sukur ılestım 05541219124 numaram ısteyen herkeze fıkır yararı saglayabılırım

Allaha emanet olun

huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

prostatit sorunum gectı Empty
MesajKonu: Geri: prostatit sorunum gectı   prostatit sorunum gectı Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2018 11:51 am

reklam amacı yok görünüyor da peki o bitkisel ilaçları veren kişiyi yazsaydını
verdiği bitkisel ilaçların az çok ne olduğu ile alakalı fikir verseydiniz

prostatit sorunum gectı
1 sayfadaki 1 sayfası