KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015177
Rep Puanı : 97

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN Empty
MesajKonu: Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN   Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:03 am

Dikeni batmayan gül varmı?

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN KIRMIZI-VE-KARISIK-RENK-GUL-TOHUMLARI__21769294_0

Gül güzeldir,güzel bir gülü elimizi almanın bedeli dikenlerine razı olmaktır.Dikenlerine razı olmadığımız bir gülü ancak uzaktan izleyebilir ve hevesle bakabiliriz.Oysa onunla hem hal olmak istiyorsak,güzelliğine sahip olmak istiyorsak,ellerimizi acıtan dikenlerine aldırmadan avuçlamamız gerekiyor.

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN Animat123kt5nuke0

İşte mü`minlerin birbirini sevmesi gülü ele alabilmek gibidir.İnsanın güzelliğini görebilmek,iç alemindeki gülü koklayabilmek için dikenlerine bakmadan kendimizi gülün güzelliğine bırakmamız lazımdır.

Gülü seversen ve o bilirse ki sevgi ile uzanan bir el var kendine,dikenlerini kapatır ve uzanan ele batmasına müsade etmez...

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN Gul81

Gül güzeldir,güzel bir gülü elimizi almanın bedeli dikenlerine razı olmaktır.Dikenlerine razı olmadığımız bir gülü ancak uzaktan izleyebilir ve hevesle bakabiliriz.Oysa onunla hem hal olmak istiyorsak,güzelliğine sahip olmak istiyorsak,ellerimizi acıtan dikenlerine aldırmadan avuçlamamız gerekiyor.

İşte mü`minlerin birbirini sevmesi gülü ele alabilmek gibidir.İnsanın güzelliğini görebilmek,iç alemindeki gülü koklayabilmek için dikenlerine bakmadan kendimizi gülün güzelliğine bırakmamız lazımdır. Gülü seversen ve o bilirse ki sevgi ile uzanan bir el var kendine,dikenlerini kapatır ve uzanan ele batmasına müsade etmez...

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN 33663d1181367853-gul-gifleri-455rj1nhve0-gif

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN Sdfghj15
https://kutluforum.yetkinforum.com

Dikeni batmayan gül varmı?DİKEN VE GÜL..GÜL VE DİKEN
1 sayfadaki 1 sayfası