KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadını Tanıyabilmek

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015184
Rep Puanı : 97

Kadını Tanıyabilmek Empty
MesajKonu: Kadını Tanıyabilmek   Kadını Tanıyabilmek Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 3:41 am

Kadını Tanıyabilmek

Sevgi dolu kalbi, içindeki fırtınaları, çocuksu halleri, daha gelmemiş yaşlarının olgunluğu, aşkları, yalnızlıkları, cinlikleri, saflıkları, yalanları, itirafları, şehvetleri, vurdumduymazlıkları, takıntıları, rahatlıkları, içlerinde barındırdıkları farklı farklı kişilikleri ve saymakla bitirilemeyecek tüm yönleriyle kadınları tanımak.

Sevgidir ilk adım. Sevmekle başlar her şey. Sonra kabul edersin, parçan olur, bazen sen o olursun. İşte o zaman tanırsın bir kadını, hayatın tüm sırlarına bir anda girersin. Zorlu ama keyif dolu, gizemlerle dolu bir yolculuğa adım atmışsındır.

Onun kalbinde gökkuşağının tüm renklerini bulursun. Şaşırtır seni her an. Zordur belki anlamak, anı anına ona ayak uydurmak ama bazen çaba sarf etmek gerek anlayabilmek için. O olmak lazım belki de…
Zeki’dir kadın, cesurdur. Karşısında yürekli insan ister, sevgisini göstermekten korkmayan, yürüdüğü yolda ki şartlara uyum sağlayan, yanında kalan ve en azından çaba göstereni görmek ister.
Ufaktır kadının mutlulukları. Sarf edilen çabayı görmek bile mutlu etmeye yeter onu. Bazen sessizlikte ki bir solu, bazen sıcak bir bakış, bir dokunuştur aslında onu yeşerten, büyüten.
Bazen tüm şimşekleri beraberinde getirse de, ardından sevginin tüm renkleriyle sarar seni sıcacık. Yüreği ile konuşur, gözleriyle gülerken içini ısıtır, etrafa neşe saçar.

İşte dünyanın en büyük harikasıdır kadın. Tanıyabilene, anlayabilene, anlamlandırabilene…
Dedim ya, gökkuşağının tüm renkleridir kadın. Bazen,
Tanık olursun tutkuların gücüne,
Tanık olursun karşılıksız sevgiye,
Tanık olursun ansızın çekip gitmelere,
Tanık olursun kızsa da, bağırsa da hep sevdiğine, yüreğindeki sevginin sonsuzluğuna,
Tanık olursun küçücük bir çocuğun saflığına, muhtaçlığına,
Tanık olursun tüm dünyanın tüm güzelliklerine, gecesine gündüzüne.

Sevgidir ilk adım işte. Sevmekle başlar her şey. Ama onu gerçekten tanıdığında ise yaşayacaklarını sen bile bilemezsin. Hayatın sürprizlerden oluştuğuna işte o zaman şahid olursun…
https://kutluforum.yetkinforum.com

Kadını Tanıyabilmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir kadını ağlatmak
» Kızların Utanma Duygusu Nasıl Yok Ediliyor??? Kadın Meselesi
» Tarihin En tehlikeli 10 kadını
» EV KADINI OLMAK İSTİYORUM! YOK MU DUYAN!