KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MSN Hata Kodu 80070005 Windows Live Messenger Hatası benimki

YazarMesaj
huzeyfe
Süper Moderatör
huzeyfe

Rep Gücü : 18110
Rep Puanı : 23

MSN Hata Kodu 80070005 Windows Live Messenger Hatası  benimki Empty
MesajKonu: MSN Hata Kodu 80070005 Windows Live Messenger Hatası benimki   MSN Hata Kodu 80070005 Windows Live Messenger Hatası  benimki Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2012 9:53 am

Aşağıdaki işlemleri dener misiniz?

C:\Windows\System32\Drivers\Etc Klasörüne geliniz

Hosts diye bir dosya göreceksiniz onu sağ tıklayın birlikte aç'a gelin
NOTEPAD seçiniz.

Dosya açılacaktır. İçerisinde yazan

127.0.0.1 Localhost satınının altına geliniz ve aşağıdaki kodu
yerleştiriniz.

65.54.239.80 messenger.hotmail.com

65.54.239.80 dp.msnmessenger.akadns.net

Kayıt edip dosyayı kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Bir başka hata mağduruda şu şekilde çözmüş...

MESSENGER 80070005 HATA KODUYLA 3 GÜN UĞRAŞTIUM VE NİHAYET BİR ÇIKIŞ BULDUM.NEMİ YAPTIM İKİ SEÇENEK VAR.

1 ) BEN VİSTA KULLANIYORUM,YENİ BİR KULLANICI HESABI AÇTIM PC DE BİRDE BAKTIM YENİ HESAPTA MSN NORMAL.

2 ) DİĞER HESABIMDAKİ SORUNU İSE ŞÖYLE ÇÖZÜM

BAŞLAT MENUSUNDEN DONATILARA GİRDİM.ORADAN SİSTEM ARAÇLARINA GİRDİM VEEEEEE EVEEET SİSTEM GERİ YUKLEMEYİ SEÇTİM VE ÖNERİLEN YUKLEMEYİ KABUL ETTİM YUKLEME GERÇEKLEŞTİKTEN SONRA OTOMATİK YENİDEN BAŞLATTIm A O DA N

BAKTIM MSN NORMALE DÖNMÜŞ HEMDE BELGE VE DOSYALARIM TAMAMEN KORUNMUŞ.

Alıntıdır...

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73833-msn-hata-kodu-80070005-windows-live-messenger-hatasi.html#ixzz1yYbzXTqN

her şeyi denedim burada yazanlarda dahil.Ama nafile hiç biri olmadı.Ben de farklı bir kullanıcı hesabı açtım yönetici olarak.Orda msn sorunsuz çalışıyor.Mana veremedim ama hala

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73833-msn-hata-kodu-80070005-windows-live-messenger-hatasi.html#ixzz1yYcHUN9T

vistada yaşanan bu sorun kullanıcı hesaplarıyla alakalı..kendimize yeni bir kullanıcı açalım ve orda messengerı açalım girelim...başka hesap açmaya ve diğer yöntemleri denemeye gerek yok ben çok denedim olmadı bi yerde bunun buldum sorun halloldu tavsiye ederim

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73833-msn-hata-kodu-80070005-windows-live-messenger-hatasi.html#ixzz1yYcQFyyd

MSN Hata Kodu 80070005 Windows Live Messenger Hatası benimki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Live Messenger 8100030d Hatası çözümü
» MSN messenger açılmıyor, hata kodu 800488eb ÇÖZÜMÜ
» MSN Messenger'da Herhangi Bir Hata Kodu Alındığında Yapılması Gerekenler!
» Hata Kodu: 81000370 Ve Diğer Hata Kodları Ve çözümleri
» Windows Messenger Uygulamalarını Kaldırmak