KUTLU FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUTLU FORUM

Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiroide Ne İyi Gelir

YazarMesaj
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015184
Rep Puanı : 97

Tiroide Ne İyi Gelir Empty
MesajKonu: Tiroide Ne İyi Gelir   Tiroide Ne İyi Gelir Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:24 am

Ahmet Maranki hocamızdan tiroide şifa

Hipertiroidi olan kişiler, her gün bir demet dereotu yemelidirler. Bunun yanında maydanoz ve rokada tüketin. Tiroidinizi asla aldırmayın. Kalan ömrünüzü sağlıksız ve huzursuz geçirmemek için bıçak altına yatmayın.

Cevizi suyun içine perdesiyle birlikte atın. 5 gün kaldıktan sonra o suyu için. Ceviz yağını da alıp boğazınıza sürün.

ibrahim saraçoğlu Troid için dereotu kürü

IBRAHIM SARAÇOĞLU TROID IÇIN DEREOTU KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sağlıkiçin bitkisel kürlerini bizlerle paylaşmaya devam ediyor.Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu 'nun Tiroid (hipotiroid ya da hipertiroid) şikayetlerine karşı önerdiği destekleyici bitki "dereotu" kürüdür .

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bu kürün özellikle nodüller için de etkili olduğunu söylüyor. Bu kürü ayrıca bitkisel olarak da yardımcı ve destekleyici kür kullanabilirsiniz.
Hipotiroid (Tiroidin yavaş çalışması) ya da Hipertiroid (Tiroidin hızlı çalışması) durumunda, dereotu kürü uygulanacaktır. Tiroid glandının her iki durumunda da kürün uygulanış tarzı aynıdır.

Dereotu kürünün uygulanışı: Sabah, öğle ve akşam aç karnına, öğünlerden 15 dakika önce 1 yemekkaşığı dolusu taze yeşil dereotu bir kaç kere çiğnendikten sonra 2-3 yudum su ile yutulacaktır. Bu küre hiç ara verilmeden 3 ay devam edilir.

Kürün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrol ettirin, çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekebilir. İlaç azaltımını doktorunuza danışmadan kesinlikle kendi kendinize karar vermeyin.

Tiroid nodüllerinin küçülmesinde ya da ilerlemesinde de bu kür oldukça etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alımından kurtulmuştur .Var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse dereotu kürüne daha uzun zaman devam edilebilir

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

Tiroide Ne İyi Gelir Sdfghj15
https://kutluforum.yetkinforum.com
@bdulKadir
Adminstratör
@bdulKadir

Rep Gücü : 10015184
Rep Puanı : 97

Tiroide Ne İyi Gelir Empty
MesajKonu: Geri: Tiroide Ne İyi Gelir   Tiroide Ne İyi Gelir Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 5:00 am

Tiroide Ne İyi Gelir Dereotu

Eklenen Resimler Tiroide Ne İyi Gelir Attachment Tiroide Ne İyi Gelir Attachment Tiroide Ne İyi Gelir Attachment Tiroide Ne İyi Gelir Attachment

Ne de bana ben katan bir şeddem var.
Ne elimi tutan bir harf,
Ne anlam katan bir harekem...
Kalakaldım sayfalar ortasında.
Bir okuyan bekledim,
Bir hıfzeden belki...
Gölgesini istedim bir dostun med gibi…
Sızım elif sızısı...

Tiroide Ne İyi Gelir Sdfghj15
https://kutluforum.yetkinforum.com

Tiroide Ne İyi Gelir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gelir Dağılımı
» Hangi Esma Hangi Hastalığa İyi Gelir
» Dervişlerin Sohbetinden Muhammed Kokusu Gelir.
» Ahmet Maranki (kitabını indir)den Tavsiyeler..ne hangi hastalığa iyi gelir
» Bir Gayr-i Müslimin Hz. Muhammed (sav)'in Peygamberliğini Kabul Etmesi Ne Anlama Gelir?